Sidebar

Menü

Hosting (Web barındırma)

Web siteniz için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz. 

Kurumsal firmaların ihtiyaçlarını biliyoruz. Yazışmaların, tekliflerin, siparişlerin artık internet üzerinden gerçekleştiği günümüzde kesintisiz ve hızlı bir hosting hizmeti bir zorunluluktur. Hızlı, sınırsız band genişliği,  %99,9 kesintisiz iletişim, kontrol paneli, ister linux, ister windows sunucular. 

Web barındırma (Hosting), web sitenizi veya web uygulamanızı İnternette yayınlamanızı ve müşterilerinizin bu siteye ulaşmasını sağlayan çevrimiçi bir hizmettir. Bir web barındırma hizmetine kaydolduğunuzda, temel olarak, web sitenizin düzgün çalışması için gerekli tüm dosyaları ve verileri depolayabileceğiniz fiziksel bir sunucuda alan kiralamış olursunuz.

 hosting web barındırma web sitesi yayınlama

Sunucu, herhangi bir kesinti olmadan çalışan fiziksel bir bilgisayardır, böylece web sitenizi görmek isteyen herkes için her zaman kullanılabilir. Web barındırıcınız, bu sunucuyu çalışır durumda tutmaktan, kötü niyetli saldırılardan korumaktan ve içeriğinizi (metin, resim, dosya vb.) Sunucudan ziyaretçilerinizin tarayıcılarına aktarmaktan sorumludur.

Yeni bir web sitesi başlatmaya karar verdiğinizde, size bu sunucu alanını sağlayacak bir web barındırma sağlayıcısı bulmanız gerekir. Web barındırıcınız tüm dosyalarınızı, varlıklarınızı ve veritabanlarınızı sunucuda depolar. Birisi alan adınızı tarayıcısının adres çubuğuna yazdığında, barındırıcınız bu isteği yerine getirmek için gereken tüm dosyaları aktarır.

Bu nedenle, ihtiyaçlarınıza en uygun hosting planını seçmeniz gerekir. Aslında, konut kiralamaya benzer şekilde çalışır - sunucunun sürekli çalışmasını sağlamak için kirayı düzenli olarak ödemeniz gerekir.

Riskleri azaltmak için, her hosting planı, hizmetimizin beklentilerinizi gerçekten karşılayıp karşılamadığını görebilmeniz için 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir . Web siteniz trafikte büyüdüğünde ve daha fazla sunucu alanına ihtiyacınız olduğunda, herhangi bir gecikme olmadan daha gelişmiş planlarımızdan birine geçebilirsiniz.

Aslında, normal site yönetimi görevlerini gerçekleştirmek için herhangi bir programlama bilgisine bile ihtiyacınız yoktur. Örneğin, sunucuya HTML ve diğer dosyaları yükleyebilir, WordPress veya Drupal gibi içerik yönetim sistemleri kurabilir, veritabanınıza erişebilir ve siteniz için kolaylıkla yedeklemeler oluşturabilirsiniz.

CPanel barındırma platformu çoğu web barındırma sağlayıcısı tarafından kullanılsa da, güçlü bir araçtır, sadece bir siteyi hızlı bir şekilde kurmak ve çalıştırmak isteyen yeni başlayanlar için korkutucu olabilir. Bu nedenle, kullanıcılarımız için özel bir kontrol paneli - hPanel oluşturmaya karar verdik .

Hostinger, web siteniz için sunucu alanı sağlamanın yanı sıra, web sitesi yönetimi ile ilgili başka hizmetler de sağlar, örneğin: • SSL sertifikaları
 • E-posta barındırma ve sayfa oluşturucular
 • Geliştirici araçları
 • 24/7 müşteri destek hizmeti
 • Otomatik web sitesi yedeklemeleri
 • WordPress veya Drupal için tek tıkla yazılım yüklemeleri ve çok daha fazlası
 • Bu yazıda, web hosting'i daha ayrıntılı olarak açıklayacağız. Öyleyse, hemen içeri girelim.


Kurumsal hosting hizmeti, küçük veya orta ölcekli şirketler için hazırlanmış paketleri içerir. Her sunucuda sınırlı sayıdaalan adı ve hosting barındırılır. Sunucuların sistem kaynakları yakından takip edilir. 

Bu, şirketlere ait web sayfaların daha hızlı açılmasını, e-postaların daha hızlı karşı sunucuya teslim edilmesini sağlar. Web barındırma hizmeti, MySQL, PHP, ASP, .NET gibi uygulamalarını da içerir.

E-posta yerine telefon desteği esastır.

Xeon Dual ve Quad Core işlemcili sunucular / Backup Servis


• Microsoft Windows Server
• Debian Server


MySQL database desteği
Merak Mail Server 
Plesk Kontrol Paneli
Her sunucuda sınırlı sayıda hosting
Anlık limitsiz bandwidth


Tel: 0212 2223801-2221608ucuz hosting web sitesi

Web Hosting Çeşitleri

Çoğu web sunucusu, farklı müşterilerin ihtiyaçlarına hizmet edebilmeleri için farklı türlerde hosting hizmeti sunar - ister basit bir kişisel blog oluşturmak ister büyük bir işletmeye sahip olun ve karmaşık bir şirket web sitesine ciddi bir ihtiyaç duyuyor olun. İşte mevcut en popüler seçenekler:

 

 • Wordpress hosting... Hızlı ve ekonomik bir çözümdür.
 • VPS barındırma... İhtiyaçlarınıza uygun sanal sunucu çözümü
 • Özel barındırma.. Karmaşık ve büyük miktarda kaynak gerektiren hosting hizmeti

Küçük başlamak en iyisidir ve siteniz daha yüksek trafik sayılarına ulaştığında, daha gelişmiş bir plan türüne yükseltin. Her durumda, her birini daha ayrıntılı olarak açıklayacağız. 

 

Wordpress hosting

Web barındırma sağlayıcıları genellikle her barındırma türü için birden fazla plan sunar. Örneğin, burada, paylaşılan web barındırma hizmetlerimiz üç farklı barındırma planı ile birlikte gelir.

Bu tür barındırma, çoğu web barındırma ihtiyacı için en yaygın yanıttır ve çoğu küçük işletme ve kişisel blog için mükemmel bir çözümdür. Bu tür barındırma ile, bir sunucuyu diğer istemcilerle paylaşıyorsunuz. Aynı sunucuda barındırılan web siteleri, bellek, bilgi işlem gücü, disk alanı ve diğerleri gibi tüm kaynaklarını paylaşır.

Artıları

 • Düşük maliyetli, küçük çevrimiçi işletme web siteleri için mükemmel
 • Özel teknik bilgiye gerek yok
 • Önceden yapılandırılmış sunucu seçenekleri
 • Kullanıcı dostu kontrol paneli - hPanel
 • Bakım ve sunucu yönetimi sizin için özenle alınır

Eksileri

 • Sunucu yapılandırması üzerinde çok az kontrol veya hiç kontrol yok
 • Diğer web sitelerindeki trafik dalgalanmaları web sitenizi yavaşlatabilir 

 

VPS Barındırma

Bir Sanal Özel Sunucu (veya kısaca VPS) kullanırken, yine de bir sunucuyu diğer kullanıcılarla paylaşıyorsunuz. Ancak, web barındırıcınız o sunucuda sizin için tamamen ayrı bir bölüm ayırır. Bu, özel bir sunucu alanı ve ayrılmış miktarda kaynak ve bellek elde edeceğiniz anlamına gelir.

Aslında, VPS barındırma, hızla artan sayıda web sitesi ve trafiğe sahip orta ölçekli işletmeler için harika olabilir.

Artıları

 • Ayrılmış sunucu alanı
 • Diğer web sitelerindeki trafik dalgalanmalarının performansınız üzerinde hiçbir etkisi yoktur
 • Sunucuya kök erişim
 • Kolay ölçeklenebilirlik ve yüksek özelleştirilebilirlik

Eksileri

 • Diğer barındırma türlerinden daha pahalı
 • Teknik ve sunucu yönetimi bilgisi bir zorunluluktur

Web Hosting ve Alan Adı Arasındaki Fark Nedir?

Bir web barındırma hizmetine kaydolmanın yanı sıra, bir alan adı da satın almanız gerekir . Web barındırma, siteniz için sunucu alanı kiralamanıza izin verirken, alan adı sitenizin bir adresi olarak işlev görür.

Kullanıcılarınız sitenizi kontrol etmek istediklerinde, alan adını tarayıcılarının adres çubuğuna yazarlar ve sunucunuz istediği içeriği aktarır.

Çoğu web barındırıcısında, alan adınızı ayrı olarak satın almanız gerekir . Veya zaten bir alan adınız varsa, mevcut barındırma sağlayıcınıza da aktarabilirsiniz. Web barındırma planlarına benzer şekilde, etki alanının sahipliğini korumak için etki alanı adınızı yıllık olarak ödemeniz gerekir. Şimdi hosting planlarımızdan birini satın alın veya bizi arayın. Size en uygun hosting planını birlikte seçelim. Web sitenizi yanlayalım.

Etiketler: Kurumsal hosting hizmeti, HOSTİNG, internet alan adı, sunucu kiralama, web barındırma, email açma, sınırsız alan kiralama, hosting kiralama, com, com.tr

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Online Satın Alın

Alan adı sorgulama, tescil etme, kurumsal ve bireysel hosting, eposta hizmetleri, FTP alanı, SSL gibi ürünlerimizi www.asoregister.com ile satın alın.


İnternet Hizmetleri
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram