Skip to content

Parke zemin koruyucu yapışkanlı Keçe Sünger

Parkeleriniz üzerinde bulunan masa, koltuk takımı, sehpa gibi mobilyaların ayaklarına mutlaka koruyucu sünger ya da keçe kullanmalısınız. Arkası yapışkanlı olan bu ürünleri kullanmak son derece pratiktir. 1,5 cm çapında ve 3,5 mm yüksekliğinde olan bu ürünü taşıyıcı bandından çıkarıp masa, sandalye, sehpa, koltuk takımı ayağına direkt yapıştırabilirsiniz. Herhangi bir mobilyacı ustaya ihtiyacınız olmaz. Mobilyanın ağırlığına göre bir ayağa 1, 3, 5 yada dilediğiniz kadar plastik-keçe-sünger yapıştırabilirsiniz.

Bu şekilde parkelerinizi yıllarca çizilmeden, aşınmadan korumaya almış olursunuz. Hareketsiz mobilyalarınızın bile yerde iz bırakmasını engellemiş olursunuz. Siyah, beyaz, kahverengi, kırmızı, sarı, gri gibi renk seçenekleri mevcuttur.

Ayrıca bu koruyucu ürünü sadece parkelerinizi korumak için değil, kapıların çarpan duvar kısımlarına, yada is bırakmasını istemediğiniz herhangi bir zemine de yapıştırabilirsiniz.

Parke zemin koruyucu yapışkanlı keçe-sünger-mantar ürünlerin farklı renkleri mevcuttur. 1000 adetlik kutularda satılmaktadır. 1 kutusu ömür boyu size yetecek kadar koruyucu sünger içermektedir. Fiyatı oldukça uygundur. Telefonla sipariş verebilirsiniz. Bu ürünü aynı gün adresinize kargo ile gönderiyoruz.

EVA Sünger Fiyatları ve Satın Almak İçin tıklayınız.

Mabilya ayakları için keçe sünger

Yuvarlak yapışkanlı keçe sünger semin koruyucusu zeminlerde oluşabilecek çizikleri önlemek için mobilya ayaklarına ya da yer ile temas eden kısımlara yapıştırılmak suretiyle kullanılır.

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara