Sidebar

Menü

Masa Takvimi ve Duvar Takvimi

masa takvimi, duvar takvimi tasarımı ve baskısı

Gelişen reklam dünyasında şirketler için promosyon ürünleri vazgeçilmez bir duruma gelmiştir. En etkili promosyon ürünlerinin başında da sürekli ihtiyaç duyulması sebebiyle masa takvimleri, duvar takvimleri, gemici takvimlerigelmektedir.  Şirketlerin tanıtım amaçlı yaptırdıkları etkili ve ekonomik promosyon malzemesidir. Yıl boyunca kullanılabilir olması sebebiyle tercih sebebidir.

 

Masa takvimleri ve duvar takvimleri, serk mukavva kapaklı, bristol kapaklı, spiralli gibi çok farklı şekillerde yapılabilir. Görünürlüğünüzü, ürünlerinizin daha hızlı ve kolay satışını gerçekleştirebilecek bu tür promosyon ürünleri için bizi arayın. Birlikte neler yapabileceğimizi konuşalım.


 Etiketler: takvim, ajanta, günlük ajanda, haftalık ajanda, takvim, defter, özel baskılı defter, defter ajanda, serk kapaklı ajanda, suni deri ajanda, hesap makineli, cilt bezi, spiralli, iplik dikişli ajanda

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram