Skip to content

Yapışkanlı Ürün Askı Aparatı

Perakende satışta fark yaratmanız için tasarladığımız ve ürettiğimiz bir ürün. Aso yapışkanlı ürün askısı. Endüstriyel tasarım alanında her milimetresi düşünülerek hazırlanmış ürünler yaratıyoruz. Bu ürünümüz de bunlardan biri. Market ve mağaza gibi ürün satış noktalarında ürünlerinizi raflara asmak için kullanılan arkası yapışkanlı plastik ürün askısı, ürünlerinizin görünürlüğünü artırarak satışlarınıza katkıda bulunur.

Perakende satış noktalarında kulpsuz poşekli ürünleri, karton kutulu veya paketli ürünleri asmak için Aso plastik yapışkanlı ürün askısı kullanmalısınız. Ürünlerinizi ayrıca bir ambalaja koymanıza gerek kalmaz. Bu nedenle ambalaj kullanımını azaltarak çevre duyarlılığınıza katkıda bulunur. Daha az ambalaj kullanarak, daha fazla görünürlük etmenizi sağlar.

Yapışkanlı ürün askısı perakende sektörüne hizmet veren tüm sektörlerde kullanılabilir. Elektronik mağazalarda sergilenmek üzere kutulu bir elektronik malzeme, küçük poşetlenmiş şekerlemeler, çikolata gofret kutuları, bebek-oyuncak reyonlarında yada aklınıza gelebilecek her ürünü asmak için kullanabilirsiniz.

Kullanımı son derece pratik olan yapışkanlı ürün askısını taşıyıcısından söküp ürüne yapıştırmanız yeterlidir. Güçlü yapışma özelliği sayesinde ürünüze sıkıca tutunur.

plastik yapışkanlı ürün askısı - hang tab

Plastik yapışkanlı ürün askısı ile ürününüzü dikey olarak sergileyebilir ve mağazanızın her yerine asabilirsiniz. Ürünlerinizin müşterileriniz tarafından farkedilmesini kolaylaştırır. Daha az bir alanda daha fazla ürün sergilemenize olanak tanır. Stoklama ve ambalaj maliyetlerinizi düşürür. Satışlarınızın artmasına katkı sağlar.

Stoklarımızda farklı ölçülerde plastik ürün askıları bulunmaktadır. Ancak ürününüze özel bir tasarım da yapabiliriz. Özel bir ölçüde yapışkanlı ürün askısı istiyorsanız bizleri aramalısınız.

yapiskanli plastik seffaf aski aparatipvc plastik yapışkanlı ürün askısı hang tabs

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara