Sidebar

Menü

Post-it® (Postit Yapışkan Not Kağıdı)

postit promosyon not, yapışkan kağıt

Küçük notlar, hayatı kolaylaştırır; Post-it®

3M Post-it® yapışkan not kağıtları, (ya da bilinen ismiyle Post-it®) kaybolması zor, insanların hatırlama, hatırlatma amacıyla kullandıkları, sevilen ve her ofis masasının ihtiyacı bir üründür. Post-it®'ler oldukça popüler bir monitör süsüdür. 

Post-it® yüzeylere hafifçe yapışır ve söküldüğünde asla iz bırakmaz. Post-it®'ler özel yapışkanı sayesinde sökülüp tekrar yapıştırılabilir. Farklı ölçü ve renklerdeki Post-it®'lere firma logonuzu veya markanızı basarak promosyon amaçlı dağıtımını yapabilirsiniz. Post-it®'ler markanızın akılda kalmasını sağlayan etkili promosyon ürünüdür. 

Firmamız, değişik ölçü ve renklerde, özel yada düz kesimli, baskılı yada baskısız orjinal 3M Post-it® ürünlerinin satıcısıdır.

Promosyon olarak verebileceğiniz özel Post-it® yapışkanlı notluklarda ayrıca 5 renk, 25 yapraklı Post-it® markalı ayraçlar da kullanılabilir. 

3m posit markali yapiskan not kağıtları

Post-it® notluk, posit promosyon yapışkanlı kağıtlar

Birbirinden renkli orjinal 3M markalı Post-it®'ler yapıştığı yerde asla iz bırakmaz.

Postit renkli ayraç seperator, postit indeks

Post-it® renkli ayraçlar, seperatör (indeks) olarak kullanılan pratik ürünlerdir. 3M Post-it® ayraçları siparişleriniz için bize ulaşın.


Postit promosyon notluk

Kareli, düz çizgili veya rengarenk küp Post-it®'ler, kullanımı pratik, her an lazım olabilecek bir üründür.

Post-it® yapışkan notluklar, ister evde, ister işyerinde, ister okulda herkesin ihtiyacı bir üründür. Mesajları göz önünde bulundurmanın en güzel yoludur. Kendinden yapışkanlı Post-it®’ler, yapıştırıldığı yerden sökülüp tekrar yapıştırılabilir, yapışkanının iz, leke bırakmaz: Bu özellikler Post-it®'leri, diğer not kağıtlarına göre cok kullanılmasını sağlar.   

Monitörünüzün köşesine asılı bir telefon numarası, buzdolabınızın kapısına alışveriş listesi, kitabınızın arasında önemli bir paragrafın işaretlenmesi... Post-it® yapışkan not kağıtlarını hayatınızın her alanında bir yardımcı gibi kullanabilirsiniz. Post-it®'ler kumaş yüzeyler dahil her yüzeye kolay yapışır. 

Sizde promosyon kalem, ajanda, defterden sıkılmadınız mı. Bu yıl farklı bir ürün kullanın.  Post-it® yapışkan not kağıtlarını kullanın. 

3M Post-it® fiyat bilgisi için bizleri arayın.

Telefonlarımız 0212 2223801 - 2221608 - 2214892 İstanbul. 

Not: Post-it® 3M in resmi markasıdır. MasterCard, TNT, Luzern, Aktifbank, Pingel ilgili kuruluşların resmi markalarıdır.

Post-it®'in tarihi:

Her şey 1968 yılında, Dr. Spencer Silver’ın, yüzeylere hafifçe yapışan, ancak kolaylıkla çıkarılıp yeniden farklı yerlere yapıştırılabilen eşsiz bir yapışkan bulması ile başlar.

Bu yeni yapışkan Silver’ın meslektaşı Art Fry’ın Post-it® Not fikrini bulmasıyla tüketiciler için pratik bir uygulamaya dönüştü. Çıkarılıp, yeniden yapışabilen bir not kâğıdı fikri ise Fry’ın aklına kilise korosunda ilahi söylerken geldi. Fry’ın ilahi kitabının sayfalarını işaretlemek için kullandığı kağıt parçaları kitabının arasından düşüyor ve işaretlediği sayfayı kaybetmesine neden oluyordu. Fry, meslektaşı Silver’ın bulduğu yapışkanı bir kağıt parçasına sürerek kitapta istediği sayfaları işaretlemede kullandı. Art Fry daha sonra hazırladığı yapışkanlı sayfa işaretlerinden birinin üzerine bir not yazdı ve patronu Bob Molenda’ya sunacağı rapora yapıştırdı. Patronu sorusunu aynı sayfa üzerinde yanıtladı ve başka belgelerin üzerine yapıştırarak, ona geri gönderdi. Beraberce kahve içtikleri bir sırada, Art Fry’ın iletişimde yeni bir yol keşfetmiş olduğunun ayrımına vardılar.

1970’li yıllarda ofisler iğneler, ataçlar, raptiyeler ve bantlarla doluydu. 1980’de üç ürün ile ticari olarak piyasaya sürülen Post-it® Notlar ile 3M, insanların hatırlama, hatırlatma, komünikasyon ve organizasyon şeklini değiştirdi ve Post-it® Notlar vazgeçilmez bir organizasyon gereci haline geldi. Post-it® Not, Günümüzde Avrupa ve Amerika’da hemen hemen tüm ofislerde kullanılan, en popüler ve en çok satan ofis ürünü haline gelmiştir.

Post-it® ile ilgili daha fazla bilgi için wikipedia'yı ziyaret edin.Ayrıca post-it®  markalı yapışkan not kağıtları yanısıra küp bloknot, ajanda, defter gibi farklı promosyon ürünleri cözümlerimiz bulunmaktadır.

 


 

aso yapiskan notluk

 BASKILI YAPIŞKAN NOTLUKLAR

Firmanız için logo ve marka baskılı, farklı yapışkan notlukların bir araya getirilmesiyle oluşturumuş ÖZEL TASARIM promosyon yapışkan notluk üretebiliriz. Yaptığımız çalışmalardan bazıları aşağıdadır.

postit, ajanda, defter, www.aso.com.tr

postit, post-it, yapışkan not, kağıtları, aso.com.tr

postit-yapiskan not defteri, sert kapaklı kendinden yapışkanlı not kağıtları. aso ajans.

MasterCard, Aktifbank, Luzern gibi çok sayıda markaya yaptığımız ürünlerden bazıları. Farklı ölçülerde dışı sert mukavva ve 4 renk baskılı, mat selefonlu kapak içi ise değişik boylardan oluşan, promosyon için kullanılan yapışkan not kağıtları. İsteğe bağlı kutulu veya renkli ayraçlı da yapılabilir.

postit yapıskan not

pos-it

post-it

postit yapışkan notluk 

yapışkan postit cetvel

yapışkan postit notluk

yapışkan notluk

özel logo baskılı yapışkan notluk

 

Sorular  

#5 kamuran 21-12-2020 20:51
76*76 ölçülerinde 5 farklı renkte 50 yapraklı firma logolu 1000 adete tamamlanacak şekilde yapışkanlı post it istiyorum fiyat alabilir miyim
------
merhaba,
fiyat bilgisi eposta adresinize gönderildi.
Alıntı
#4 Ceren 19-12-2020 16:54
Merhaba ben özel postit bastirmak istiyorum 1 positin icinde kac adet car yani 100 adet bastirsam nekakar olur bilgilendirirmisiniz...
---------
Merhaba, malesef şu an baskılı olarak düşük adetlerde basım yapamıyoruz. 25 veya 50'lik yapraklar halinde 500 cilt fiyatı email adresinize gönderiyoruz.
Alıntı
#3 emir korkmaz 20-11-2020 12:56
Sayın yetkili,
Yılbaşı için eşantiyon post it bastırmak istiyorum. Bu konuda beni bilgilendirmenizi rica ederim. İyi çalışmalar
---------
Merhaba, çok farklı ölçü ve çeşitlerde yapışkan notluklarımız var. Miktar, ölçü ve diğer özelliklere göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Bu detayları netleştirip bizi 0212 2223801 nolu telefondan arayınız.
Alıntı
#2 Ayşe İrem 05-02-2019 18:32
İyi günler. Ben Ortaklar Fen Lisesi öğrencisiyim. Yakın zamanda katılmak istediğimiz uluslararası bir yarışma var. Diğer yarışmacı arkadaşlarımıza dağıtmak için 400 civarı logomuza özel post-it bastırmak istiyoruz. Bu konu hakkında bilgi alabilir miyim?
----------
Daha fazla bilgi için sizinle iletişime geçeceğiz.
Alıntı
#1 aslı 16-09-2018 18:48
Merhaba ürünlerinizden bana denemek için ücretsiz gönderim yapabilir misiniz? Kağıt kalitenizle ilgili bilgi sahibi olmam için ücretsiz olarak numune gönderimi yapabilir misiniz? Teşekkürler.

------ Yönetici yanıtı -----

Numune gönderimi yapıyoruz. Detaylı bilgi için 212 2223801 nolu telefondan bizi arayınız.
Alıntı

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

özel kesim sekilli postit

Özel kesim yapışkanlı notluk tasarımları. Farklı şekillerde yada şirketinizin kurumsal konseptine uygun özel kesim ve ofset baskılı yapışkanlı kağıt notluk çalışmalarımızdan örnekler. İsterseniz şirketiniz için logonuz şeklinde yapışkanlı bloknot oluşturabiliriz. Bu, markanızın ve ya şirket adınızın akılda kalıcılığını sağlar. 

postit yapışkan notluk

Blue Star Otel için yaptığımız yapışkanlı kağıt ve sert kapaklı bloknot çalışması. 3 farklı boy yapışkanlı bloknot, ayrıca 5 renk ayraçtan yapılmış.

Postit yapışkan not akkim

Akkim sert sıvama kapaklı yapışkanlı notluk promosyon üretimi. 2 farklı boy logo baskılı yapışkanlı notluk ve 5 renk ayraçtan oluşuyor.

postit yapışkan not

Rultrans sert kapaklı yapışkan notluk promosyon. Yapışkan kağıtlı not promosyon ürünü hem ekonomik hem de uzun süreli kullanıma sahiptir.

Postit Yapışkan Not Kağıdı

Eurpean, Anti-fraud, Office yapışkanlı notluk çalışması. 50 yaprak yapışkan kağıt ve mat laminasyonu 350 gr kuşe kağıt kapak. Bu yapışkanlı kağıtlarla oluşturulmuş promosyon notluk, en uygun fiyatlı yapışkanlı notluk çeşitlerimizden biridir.

Postit yapışkan not kağıdı

Western Digital sert kapaklı yapışkanlı bloknot çalışması. 3 farklı boy yapışkan not kağıtlarıyla oluşturulmuş oldukça şık ve kullanışlı bir promosyon ürünüdür. 

postit yapışkan not kağıdı

 Western Digital sert kapaklı yapışkanlı bloknot çalışması. 3 farklı boy yapışkan not kağıtlarıyla oluşturulmuş oldukça şık ve kullanışlı bir promosyon ürünüdür.

 postit yapışkan not kağıdı

ICTERRA küp bloknot, Yapışkanlı kağıt notlukları ve ayraçlar. Yüksek kalitede işçilikle oluşturulmuş ofset baskılı mukavva kutulu.postit yapışkan not kağıdı

Schattdecor - Dijital Visions Yapışkanlı notluk. 3 farklı boy ofset marka baskılı notluk ve 5 renk ayraçtan meydana geliyor. 4 Renk ofset baskılı ve parlak laminasyonlu sert kapaklı.

postit yapışkan not kağıdı

Üretimini yaptığımız yapışkan kağıtlı notluk çalışmalarımızdan bir örnek. Bolte Logistic.

postit yapışkan not kağıdı

 Bir yapışkan kağıt notluk örneği.

postit yapışkan not kağıdı

 Bir otel için promosyon olarak yaptığımız yapışkanlı notluk çalışması. Hapimag.

postit yapışkan not kağıdı

TAI için yaptığımız yapışkan notluk çalışması. 2 farklı boy ve 5 renk ayraç promosyon notluk.

postit yapışkan not kağıdı

ECA - Serel için yaptığımız yapışkan kağıtlı promosyon notluk.

postit yapışkan not kağıdı

Ürün: Practo-Glyvenol. Bir ilaç firması için yaptığımız yapışkan notluk promosyon.

postit yapışkanlı not kağıdı

Uygun maliyetli bir yapışkan kağıtlı promosyon notluk üretimi. Büyük boy yapışkan kağıt ve renkli ayraçlarla yapıldı. Kuşe kapak. Marka: Maquet

postit yapışkanlı not kağıdı

Turksat Globe için ürettiğimiz yapışkanlı notluk promosyon.

 

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram