skip to Main Content

5 Renkli İşaret Bandı Ayraç Seperatör

Renkli yapışkan ayraç ve indeks işaret bandı (renkli ayraç, yapışkanlı renkli ayraçlar), gazete, dergi, kitaplarda sayfa işaretlemede, indekslemede kullanılan, canlı fosforlu renklere sahip yapışkanlı kağıtlardır. İşaretleme yapılacak sayfaya yapıştırıldıktan sonra bu bilgilere kolay erişim sağlar. İşaret bantları yapıştırıldıkları yerden kolayca sökülebilir. Özel yapışkanı sayesinde iz bırakmazlar. Yapıştırıldıkları sayfa zeminine zarar vermezler.

İşaret bandı yarı şeffaf, fosforlu renklerden oluşur. Üzerine küçük notlar alınabilir. İşaret bantları ile aradığınızı kolay bulursunuz.

Yapışkan indeks işaret bandı, tek plastik zemin üzerine 5 farklı renkten oluşur. Her renk 20 veya 25 sayfadan oluşur. Mavi, yeşil, sarı, turuncu ve kırmızı canlı neon renklerden oluşan yapışkanlı işaret bantları promosyon amaçlı üretilen kutulu veya kutusuz yapışkan kağıtlı notluk setlerinde ve özel promosyon ürünlerinde kullanılabilir. Ayrıca neon olmayan kağıt tipi işaret bandı da bulunmaktadır.

İşaret bandı 7,5×5 cm ölçülerindedir. Şeffaf PVC’den üretilmiştir. 20 ila 25 yapraktan oluşmuştur.

Satın almak için bizi arayınız ya da online satış mağazamızdan satın alınız. Tel: 0212 222 3801

Ayrıca arkası tam yapışkanlı sticker şeklinde olan, kağıt olarak üretilmiş işareti bandını da kullanabilirsiniz. Ölçüler 5×7,5 cm’dir.

Satın almak için tıklayınız.

işaret bandı, renkli işaretleme bantları, indeks

renkli işaret bandı, renkli ayraç

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara