Skip to content

Rollup fiyat ve bu fiyatları ve etkileyen faktörler

rollup sergileme standı roll banner

Rollup, alüminyum malzemeden imal edilen, içindeki yaynı mekanizma sayesinde görseli kendi içinde saklayan oldukça pratik bir sergileme ürünüdür. eni 80, 85 ve 100 cm, yüksekliği ise 2 metredir. En cok kullanılan rollup ölçüsü 85 x 200 cm’dir. Rollup fiyat bilgisi oldukça değişkendir.

Fiyat bilgisi ve online satın almak için tıklayın.

 

Piyasada çok farklı kalitede rollup bulmak mümkündür. Mekanizma, kullanılan branda, baskı kalitesi ve görselin dayanıklılığı fiyatı etkileyen unsurlardır.

Rollup mekanizması sağlam ve garantili olmalıdır

Rollup sergileme standları alüminyum, ahşap, plastik olarak yapılabilmektedir. Çift ayaklı ve tek ayaklı, gövde çapı, alüminyum kalınlığı ve dayanıklılığı rollup kalitesi ve fiyatı üzerinde etkilidir.

Rollup fiyatları yüzey baskı kalitesi göre değişir

Baskı fiyatları 6 dolardan 50 dolara kadar farklılık gösterir. Baskı fiyatlarını etkileyen faktör ise çözünürlük, kullanılan boyanın dayanıklılığı görsel kalitesinde belirleyicidir.

Rollup brandası, kıvrılmayan gergin durabilen ve ışık geçirmeyen bir yapıda olmalıdır

Rollup baskısında farklı branda malzeme kullanılır. Yerli dökme vinil, plastik esaslı branda, avrupa dökme branda en çok kullanılan malzeme çeşididir.

Rollup tasarımı fiyat üzerinde etkendir.

Grafik tasarım fiyatları bütün ajanslarda farklılık gösterir. İyi bir tasarım, ürününüzün etkili sunumunun en önemli parçasıdır. Bu nedenle grafik tasarım işini iyi bir grafik ajansında yaptırmalısınız.

 

Rollup detaylar ve fiyat bilgisi için bizi arayın.

Tel: 0212 2223801-2221608-2214892

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara