skip to Main Content

Rollup fuar standı, Rollup banner

Roll Up Poster Tutucu “Sadece 10 saniye “

Rollup banner sergileme standları, tanıtımlar, kongreler, fuar alanları, sergi ve sunumlarınız için idealdir. Rollup fuar standlarının kurulumu ve toplanması oldukça basittir.

En uygun fiyatlarla satın almak için tıklayın.

rollup, stand, banner, rollup-rol-up-rolap-rolup

Üstten cekip açar ve arkasındaki alüminyum destek çubuğuyla sabitlersiniz. Bıraktığınızda makaralı sistem görseli otomatik olarak içine sarar. Rollup sergileme standlarımız, yüksek kalite iç mekan baskılı ve laminasyonludur. Bu ürün aynı zamanda  ayakta durabilen paner, açılır panel, rolap, poster tutucu gibi isimlerle de bilinir.

Roll Up Display System
“Sadece 10 saniye “

Rollup banner (ayrıca “Roll-up”, “Roll up”, “Rolap”) sergileme standları, tanıtımlar, kongreler, fuar alanları, sergi ve sunumlarınız için idealdir.

Rollup fuar standlarının kurulumu ve toplanması oldukça basittir. Üstten cekip açar ve arkasındaki alüminyum destek çubuğuyla sabitlersiniz. Bıraktığınızda makaralı sistem görseli otomatik olarak içine sarar. Bunun dışında yüksek kalite iç mekan baskılı ve laminasyonludur.

Farkımız;

  • Kenarları kıvrılmayan avrupa brandaya basıyoruz.
  • 720 DPI yüksek kalitede dijital basıyoruz.
  • Daha kaliteli bir görüntü ve uzun süre kullanılabilir olmasını sağlamak için mat laminasyon kaplıyoruz.
  • ve 1 yıl garanti veriyoruz.

Şimdi Kampanya Zamanı…

  • 85 x 200 cm ölçü, (Çantalı hali 12x12x100 cm ve 3 kg)
  • Siyah veya kırmızı taşıma çantalı,
  • Kenarları kıvrılmayan avrupa vinil,
  • Alüminyum konstrüksiyon
  • Yüksek kalite dijital baskı
  • Üretim hatalarına karşı 1 yıl garanti.

Rollup poster tutucu 1-3 günde teslim edilir.

Ayrıca daha önce bastırdığınız ancak görselleri değişmesi gereken bu ürünün mekanizmalarını gönderin, baskısını yapıp görselini değişelim.

Roll Up Banner Display System “Sadece 10 saniye “

Poster tutucular tanıtımlar, kongreler, fuar merkezleri, sergi ve prezantasyonlarda kullanılır. Kurulumu 10 saniyenizi alır. Görüntünün boyuna göre yükseklik ayarı yapılabilir.

Roll Up‘lar özellikle yurtdışı fuarlarında, taşıması kolay, hafif ve hızlı kurulması nedeniyle tercih sebebidir. 10 saniyede kurulup toplanabilir. Yaylı mekanizması sayesinde çekilip açılır ve bırakıldığında görsel, tabanda bulunan yaylı, makaralı, mekanizmaya sarılır. Dolayısıyla oldukça pratiktir.

Kenarları kıvrılmayan avrupa brandaya, yüksek kalite iç mekan baskı yapılır. Aynı zamanda Roll Up banner fuar standlarının dayanıklılığı artırmak ve uzun süre kullanılabilir olmasını sağlamak için mat laminasyonla kaplanır. Bunun dışında mat laminasyon ayrıca baskı yüzeyinin parlamasını önleyerek daha okunaklı ve görünür olmasını sağlar.

(Aydınlatma spot lamba dahil değildir)

Rollup Kurulum Videosu

 

Rollup Fuar Standı ve Banner Standların Kullanım Alanları


– Mağaza ve Showroom Girişleri
– Toplantı Odaları
– Fuar Alanları
– Ürün Standları
– Marketler
– Seminerler
– Alışveriş Merkezleri

Teslim süresi 1-2 gündür.

L Banner

X Banner

Not: Roll-up, X Banner ve L banner çalışmalarını bize yada kendi ajansınıza yaptırabilirsiniz. Ancak, kendi ajansınıza yaptıracaksanız 1/1 ölçülerde minimum 200 DPI çözünürlükte TIFF, JPG (Max. kalite) veya EPS formatlarında olmalıdır. CD yada e-mail ile iletişim bölümümüzdeki adresimize gönderin.

Teslim noktası okmeydanı ofisimizdir.

İşletmemiz banner tasarım ve baskısı konusunda Türkiye’nin önde gelen tedarikçilerinden biridir.

Örümcek stand, masa, broşürlük gibi diğer sergileme çözümlerimizi görmek için tıklayın.


Etiketler: Banner, display system, rolup, rolap, roll-ap, rollap, fuar standı, fuar sistemleri, teşhir standı,örümcek standRollup, Google’da Rollup görselleri, Yahoo’da Rollup fotoğrafları, Bing’de Rollup Banner fotoğrafları

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara