skip to Main Content

Web Tasarım Dünyası Hazır Web Sitesi Temaları

30.000’den fazla hazır web sitesi şablonunu bünyesinde bulunduran www.webtasarimdunyasi.org sitemizde, son kodlama teknolojileriyle yazılmış binlerce web site tasarımını bir araya getirdik. Web Tasarım Dünyası, uygun fiyatlı web çözümü arayanlar için büyük fırsatlar sunuyor. 

Alan adı, hosting ve web tasarım hizmetini tek paket olarak sunan webtasarimdunyasi.orgfirma sitesi kurmak isteyen küçük ve orta ölçekli firmalar için kurumsal tasarım hizmeti ve teknik destek veriyor. 

Dünyanın bir çok yerinden profesyonel grafikerler tarafından yapılan web tasarımları, içerik yönetim sistemli, statik html tabanlı yada flash animasyon tabanlı olarak hazırlanmış. Web tasarım şablonları günden güne artarak devam ediyor.

Sitede tüm tasarımlar tasarım tipine ve konularına göre sınıflandırılmış. Örneğin, endüstriyel makina otomasyon sektöründe faaliyet gösteriyorsanız “Endüstriyel-Makina” konulu tasarımlar tam size göre. Yine bir tekstil firmasıysanız “Moda ve tekstil” konulu başlığa tıklayarak sektörünüz için hazırlanmış web tasarımlarına uyaşabiliyorsunuz.

Ayrıca e-ticaret yazılımları için yazılmış alışveriş sitesi tasarımları da yer alıyor. Firmanızın online alışveriş sitesi kurulumu için e-ticaret konulu tasarımlardan birini seçmeniz yeterli.

Sitedeki tasarımlar tamamen şablon niteliğinde olup aslına uygun kalınarak fotoğraflarınızla, ürün bilgilerinizle, kurumsal tanıtım sayfalarınızla firmanızın kurumsal çizgilerine özel yep yeni bir web site tasarımı hazırlanıyor. 

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara