skip to Main Content

Yapışkanlı Paket Askısı (Giftwrap Hangers)

Yapışkanlı Paket Askısı (Giftwrap Hangers), silindir, yuvarlak veya biçimsiz ürünlerin asılmasını sağlayan plastik bir üründür. Market ve mağazalarda sergilenmek üzere ürünlerin asılarak sergilenmesi mükemmeldir. Süpermarket, şarküteri, kozmetik gibi perakendeciler için uygundur. Ürünün her iki ucunda da yapışkan bant bulunur. Şeritlerin ucundaki bandı taşıyıcısından sıyırıp ürüne yapıştır. Ürün asılarak sergilenmeye hazırdır. Yapışkanlı hediye paket askısı çoklu plaka şeklindedir.

paket askısı şerityapışkanlı şerit askı paket askısı

Şeffaf APET malzemeden üretilmiştir. Yapıştırıldığı alandaki marka, logo ve yazıları kapatmaz. 50 micron APET malzemeden üretilmiştir. Gıda sektöründe kullanım için uygundur. Yapışkanlı paket askısı mağaza içinde yuvarlak, biçimsiz ürünlerin teşhirini kolaylaştırır. bu tür ürünleri market raf çubuklarına asarak sergilemenizi sağlar. Kullanılar yüksek kaliteli APET v eyapıştırıcı, ürünü en zor şartlarda bile bulunduğu ortamda asılı tutacaktır.

Yapışkanlı Paket Askısı

Ürünü internet mağazamızdan kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

Yapışkanlı Paket Askısı Kullanım alanları

Aso bu ürünün üreticisidir. Bu ürün, hızlı uygulama kolaylığı için plaka formunda üretilmiştir.

Paket Askısı Özellikleri

  • Askı Uzunluğu: 170 mm
  • Askı Genişligi: 10mm
  • Malzeme kalınlığı 50 Micron
  • Malzeme Tipi: Şeffaf APET
  • Yapıştırıcı tipi: Yüksek yapışkan kauçuk

Yapışkanlı paket askıları, silindir, yuvarlak veya biçimsiz ürünlerin asılmasını sağlayan plastik bir üründür. Market ve mağazalarda sergilenmek üzere ürünlerin asılarak sergilenmesi mükemmeldir.

Yapışkanlı Paket Askısı

 

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara