Etiket Programı

Her çeşit veri dosyasından veri alarak bu bilgilerin tamamına yada bir kısmına toplu olarak etiket bakabilen BarkodEtiket Programı, 40'dan fazla uluslararası barkod standardını da destekler. Barkod Etiket Programı ile koli etiketleri, adres etiketleri, raf etiketleri, fiyat etiketleri, ölçüm etiketleri, fatura bakrodları, kimlik kartları gibi daha bir çok etiketi seri halde kolayca basabilirsiniz.

    

Barkod Etiket Programı ile MS excel, Access, Word, SQL, ODBC yada muhasebe yazılımlarınızın veritabanı kaynaklarından verileri alarak istediğiniz tasarımda etiket basabilirsiniz. 

Programla etiket üzerine barkod, otomatik sayaç, zaman, isbn, issn, rasgele sayı basabilirsiniz. Programın buna benzer yüzlerce özelliği bulunur.

Etiket tasarımını istediğiniz gibi yaparbilirsiniz. Bir defa tasarımınızı kaydettikten sonra o tasarımla istediğiniz zaman istediğiniz verilerin tamamına yada bir kısmına etiket basabilirsiniz.

Barkod etiket programı için özel bir yazıcıya ihtiyacınız yoktur. Ofisinizde kullandığnız herhangi bir yazıcıyla barkodlu veya barkodsuz etiket basabilirsiniz.

Etiket programını indirmek ve detaylı yardım videoları, formüller, dökümanlara ulaşmak için tıklayın.

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram