skip to Main Content

Etiket Basma Programı

Her çeşit veri dosyasından veri alarak bu bilgilerin tamamına yada bir kısmına toplu olarak etiket bakabilen Barkod Etiket Programı, 40’dan fazla uluslararası barkod standardını da destekler. Barkod Etiket Programı ile koli etiketleri, adres etiketleri, raf etiketleri, fiyat etiketleri, ölçüm etiketleri, fatura bakrodları, kimlik kartları gibi daha bir çok etiketi seri halde kolayca basabilirsiniz.

    

Barkod Etiket Programı ile MS excel, Access, Word, SQL, ODBC yada muhasebe yazılımlarınızın veritabanı kaynaklarından verileri alarak istediğiniz tasarımda etiket basabilirsiniz.

Programla etiket üzerine barkod, otomatik sayaç, zaman, isbn, issn, rasgele sayı basabilirsiniz. Programın buna benzer yüzlerce özelliği bulunur.

Etiket tasarımını istediğiniz gibi yaparbilirsiniz. Bir defa tasarımınızı kaydettikten sonra o tasarımla istediğiniz zaman istediğiniz verilerin tamamına yada bir kısmına etiket basabilirsiniz.

Barkod etiket programı için özel bir yazıcıya ihtiyacınız yoktur. Ofisinizde kullandığnız herhangi bir yazıcıyla barkodlu veya barkodsuz etiket basabilirsiniz.

Etiket programını indirmek ve detaylı yardım videoları, formüller, dökümanlara ulaşmak için tıklayın.

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara