Sidebar

Menü

Plastik (PVC) CD Zarfı, Kendinden Yapışkanlı

kendinden yapiskanli cd sticker, cd, dvd plastik zarf

Sticker şeklinde katalog ve dosyalar için plastik CD/DVD zarfı... Sök, yapıştır...

180 mikron ortadan kapaklı ve 100 mikron üstten kapaklı olarak 2 farklı şekildedir.

Bu ürünün endüstriyel tasarım
patenti şirketimize aittir.Kendinden yapışkanlı plastik (PVC) CD/DVD zarfı,  katalog, karton CD/DVD kapakları veya dosya gibi materlyallere CD/DVD montajını sağlar. Sticker (Çıkartma) şeklinde olup kendinden yapışkanlıdır. Taşıyıcısından sökülmesi ve dosya, katalog, klasör, kitap gibi ürünlerin kapağına yapıştırılması son derece pratiktir. Yapışma gücü oldukça yüksektir. Kendinden yapışkanlı Plastik CD Zarfı, CD-DVD'leri korur, çizilmesini, bozulmasını engeller.

Yapışkanlı CD zarfı,  katalog, dosya, klasör veya kitap kapaklarında zarfladığınız CD'lerinizin çizilmesini ve zarar görmesini engelleyen yumuşak plastik bir malzemeden imal edilmiştir. Şeffaf olması da CD yüzey baskısını görünür yapar.

Kendinden yapışkanlı Plastik CD Zarfları kapaklıdır. Seçenek olarak şeffaf veya buzlu (yarı saydam)'dır. Basın dosyası, ürün dosyası, katalog, broşür yada özel kutulara cd yada dvd tutturabilmek için idealdir. Kolay sökülebilir ve kendinden yapışkanlı olması sebebiyle çok seri ve hızlı bir şekilde yapıştırma olanağı bulunmakta ve zamandan tasarruf edilebilmektedir.

İki tip CD zarfının da yapışma mukavemeti oldukça yüksektir.

100 Mikron CD Zarfı 180 mikron CD zarfına göre daha ekonomiktir. Fiyat bilgisi için lütfen bizi arayın. Telefonumuz 0212 222 38 01.

Ürünü bir telefonla adresinize kargo ile gönderiyoruz. 

Çıkartma cd zarfı, plastik şeffaf cd-dvd zarfları
Festo kataloglarıyla verilen multimedya CD'leri için PVC CD zarfları kullanıldı.180 mikron PVC malzemeden imal edilen CD zarfı, ortadan kapaklı ve arkası tam çıkartma şeklinde kendinden yapışkanlıdır.aso cd zarfi kendinden yapiskanli

100 Mikron CPP malzemeden imal edilen bu zarfın sırtı iki şerit şeklinde çift taraflı bantlı ve üstten kapaklıdır. Ekonomiktir. Yapıştırıldığı yüzeyden sökülemez. CD/DVD'nin cizilmesini, bozulmasını önler.Plastik CD Zarfı, Her türlü yüzeye yapışır.


 yapışkanlı plastik cd zarf

Üstten kapaklı olan kendinden yapışkanlı bu tip zarfların arkasındaki iki şerit bandı çekip sökerek kataloğunuza yapıştırabilir ve CD'nizi kolayca yerleştirebilirsiniz. Fiyat olarak da daha uygundur.


 dosya katalog ve broşürler için kendinden yapışkanlı (çıkartma-sticker) cd-dvd zarfı

Hazırladığınız basın dosyası veya multimedya dosyalarınız için kendinden yapışkanlı (Sticker-çıkartma şeklinde) şeffaf cd zarflarımızdan kullanabilirsiniz. CD zarflarımız kendinden kapaklıdır.


pvc şeffaf kendinden yapışkanlı sticker cd zarfı

Tek tarafı yapışkanlı Plastik CD Zarfı

Kataloğunuza 2 CD birden tutturmak ahcak sadece bir taraf CD Zarfının arkası yapışkanlı olmasını istiyorsanız aşağıdaki ürünü kullanabilirsiniz. 2 CD alabilecek şekilde tasarlanmış olan Bu CD zarfı, bir tarafı kataloğunuzun bir sayfasına yapışacak şekildedir. Kataloğunuzu yada kitabınızı kapattığınızda 2. CD kitapla birlikte katlanacaktır.

2 cd için yapışkanlı plastik cd zarfı

arkası yapışkanlı cd zarfı

Kurumsal firma klasörünüzle birlikte firma veya ürün CD'nizi de sunmak isterseniz kendinden yapışkanlı PVC CD zarflarımızı kullanabilirsiniz.

 Kullanım VideosuKolay ve pratik.Firmamız, plastik çıkartma dosya cebi,  plastik çıkartma kartvizitliklerplastik çıkartma CD/DVD zarfı, kendinden yapışkanlı EVA CD tutucu ve PVC vakum CD tutucuların da üretimini yapmaktadır. 

 
CD DVD zarfları, cd tutucular. dosya cepleri ve kartvizitlik ürünlerimizin endüstriyel tasarım patentleri aso reklam'a aittir.

Etiketler: CD zarfı, kendinden yapışkanlı cd-dvd zarfları, PVC, plastik çıkartma cd zarfı, sticker şeklinde cd kabı, cd ambalajı, katalog, dosya, cd kutusu, cd poşet, plastik zarf, yapışkanlı zarf

Sorular  

#1 Seda 23-02-2019 13:10
Merhaba, bu üründen satın almak istiyorum fakat bir türlü üye olamıyorum. Misafir kullanıcı olarak da giriş yapamadım. Bana ulaşabilir misiniz 0535******

***** Yönetici yanıtı
Konu teknik ekibimize iletildi. Ürünlerimizi telefonla yada email ile de satın alabilirsiniz. Banka havalesi kredi kartı gibi ödeme seçeneklerimizi kullanabilirsiniz.
Alıntı

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Online Satın Alın

Bazı ürünlerimizi hiç beklemeden kredi kartınızla satın alabilirsiniz. Baskısız ürünler ayrı gün, baskılı ürünler 1-3 gün içinde kargo ile adresinize gönderilir.


Dükkan
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram