Sidebar

Menü

Klasör - Dosya

Klasör ve dosyalar, tekliflerinizde, sunumlarınızda kullanabileceğiniz, kullanışlı ve kalıcı tanıtım ürünleridir. Etkili bir tasarımla yıl boyu kullanım olanağı bulunan bu tür materyaller uzun vadede markanızın akılda kalmasını sağlayabilecek ekonomik reklam çözümleridir.

A4 yada daha farklı boyutlarda, yandan tek kulak, çift kulak, cepli, cepsiz, 2 yaprak veya 3 yaprak olarak tasarlanabilir. Sert yada normal kapaklı olabilir. Dosya ve klasörlerin daha uzun süre kullanımını sağlamak, kalıcılığını artırmak amacıyla parlak selefon yada mat selefonlu yapılmaktadır.

Kurumsal dosya ve klasörler standart cepli olabildiği gibi kutulu olarak da kurumsal kimliğinize uygun olarak üretilebilir.   

dosya tasarımı ipsum

dosya tasarımı ipsum

 

dosya tasarımı ipsum

kutulu klasör baskı

kutulu klasör baskısı

logo baskılı klasör

logo baskılı klasörlogo baskılı klasör

 

Yarım Boy Kapaklı Telli Dosya

Yarım Boy Kapak Telli Dosya, özellikle gümrük müşavirlikleri tarafından gümrük takibinde kullanılan, ön kapak yarım boy olmak üzere evrak takibinde kullanılan bir dosya türüdür. Farklı amaçlar için de kullanılan yarım boy kapaklı ve ince telli dosyaların grafik tasarım ve üretimi işletmemiz tarafından yapılmaktadır. Yarım boy kapaklı Kurumsal kimliğinize uygun tasarım, kağıt seçimi ve üretimi yapılarak işletmenize teslimini gerçekleştiriyoruz. Mat veya parlak selefonlu, Amerikan Bristol veya kuşe kağıda basılabilir. Kullanıldığı alanda renklerinizle ve özel bir tasarımla yüzlerce dosya arasından sıyrılan, gözalıcı bir çalışma ve üretim bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.  

 


Etiketler: klasör, dosya, kartela, notluk, yapışkan notluk, küp bloknot, renkli klasör, klasör yapımı, yapışkanlı kağıt notluk, ambalaj

Sorular  

#1 Recep Yasa 13-08-2020 23:36
Merhabalar;
cepli karton dosya almak istiyorum, şirket logosunu yollarım ve istediğim tarzı size anlatırım
250 adet için fiyat ne olur? a4 kağıt sığacak boyutlarda olacak

------

merhaba fiyat bilgisi ve detaylar için bizi arayabilirsiniz.
Alıntı

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

klasör dosya tasarımı ve baskısı

EKS Group için tasarımı ve imalatı yapılan mekanizmalı klasör.


 

Firma Dosya Klasör tasarımı ve imalatı

Makro Construction Mekanizmalı klasör.


 

 

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram