Skip to content

Plastik Dosya Cebi Kendinden Yapışkanlı A5-A4 Şeffaf Cep

Kendinden Yapışkanlı (Çıkartma) Şeffaf Dosya Cebi

Arkası yapışkanlı ve kapaklı plastik dosya cebinin endüstriyel alanda farklı kullanım alanları vardır. Plastik cep olarak etiket koruyucusu, koli bilgisi içeren etiket cebi olarak kullanılabilir. Klasör veya kurumsal dosyaların ön veya arka kapak içinde kullanılarak içine föy yada numune konulabilir. Taşıyıcısından çıkartma şeklinde sökülür ve yapıştırılır. Kullanımı kolaydır.

14×18 cm ölçülerinde olan yapışkanlı plastik cep, 3 cm üstten kapaklıdır. Taşıyıcı mukavemeti güçlüdür. Ancak yapıştırıldığı alanın kuru ve temiz olması tutuculuğunu artıracaktır. Farlı ölçülerde bu ve buna benzer dosya cepleri tasarım ve üretimi yapabiliyoruz. İhtiyacınız olan ölçüler bu üründen farklıysa teknik detaylarını gönderin fiyatlandıralım. Stoklarımızda olmayan farklı ölçülerde özel plastik cep için minimum üretim 1000 adettir.

Diğer dosya cebi çeşitleri, fiyatları e online satın almak için tıklayınız. 

Kendinden Yapışkanlı (Çıkartma) Şeffaf Dosya Cebi

Kendinden Yapışkanlı (Çıkartma) Şeffaf Dosya Cebi

Teknik Ölçüler

Plastik yapışkanlı cep ürünümüzün kapalı hali 140×180 mm ölçülerindedir. 30 mm kapaklıdır. 5mm içerden kesilen kapak, içine girecek dökümanın zor şartlarda bile düşmesini engeleler. Fiyat bilgisi için bizi arayınız.

plastik yapışmkanlı şeffaf cep ölçüleri

a4 plastik yapiskanli cep

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara