CD ve DVD Çoğaltma

CD çoğaltma dvd kopyalama CD çoğaltımı

Elinizdeki mevcut bir CD ya da DVD'nizi çoğaltıyor, üzerine 5 renge kadar serigraf baskı mamkinelerinde baskı yapıyor ve dilerseniz baskılı karton zarf yada farklı ambalaj çeşidiyle kısa sürede adresinize teslim ediyoruz.

CD çoğaltma ve CD üretimi kopyalama ya da replication yöntemiyle gerçekleştiriyoruz. 1000-3000 adetlerdeki CD veya DVD çoğaltımı CD-R ya da DVD-R üzerine kayıtla çoğaltılırken  daha yüksek adetlerdeki CD çoğaltımı replication yöntemiyle üretilir.

 

CDR veya DVDR ile çoğaltma işlemi

  • Bu yöntemle CD çoğaltma işlemi oldukça hızlıdır. Mevcut yüksek kalitedeki CDR veya DVDR üzerine 5 renge kadar serigrafi baskı yapılır ve daha sonra CD çoğaltma cihazlarında kayıt işlemine geçilir. İş programına alındıktan sonra bir kaç saatte CD'leriniz hazırdır.

CD üretim

  • Çoğaltmak istediğiniz CD veya DVD'den bir kalıp üretilir (Cam Substradin üzeri photoresist). Daha sonra bu kalıptan enjeksiyon yöntemiyle CD-DVD çoğaltımı yapılır. Daha çok yüksek adetlerde tercih edilen ve maliyeti düşüren bir yöntemdir.

CD Ambalaj

CD çoğaltma işlemi için lütfen fiyat alınız. Tel: 0212 2223801.

cd çoğaltma cd kopyalama dvd çoğaltma dvd ko;yalama

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram